Po Prostu Naturalnie dodaje naturalnej energii.

Wprowadzając wartość dla naszych klientów zmieniamy ich życie na lepsze. Czynimy to w sposób zgodny z naturą oraz zdrowy dla naszych klientów! Energia, której dostarczamy płynie nie tylko z kawy, ale także z dobrego samopoczucia 😊

Swoją misję realizujemy dbając jednocześnie o środowisko 🌱  Naturalność stawiamy na pierwszym miejscu. Nasza firma cały czas się rozwija, nieustannie szukamy nowych rozwiązań, dzięki którym możemy lepiej dbać o ochronę środowiska.

Wiemy, że kawa to nieodłączny towarzysz dnia ☕️  Pijąc naturalną, świeżą kawę nie tylko dodajemy naturalnej energii, ale też po prostu umilamy dzień swoim klientom. Osiągamy to dzięki temu, że oferowana przez nas kawa jest świeżo palona i mielona tuż przed zamknięciem jej w opakowaniach! Otwierając ją od razu czuć intensywny aromat kawy, a także jej smak.

Firmę Po Prostu Naturalnie tworzy zespół młodych i ambitnych osób z pasją. Jesteśmy nie tylko wielkimi miłośnikami kawy i naturalnych produktów. Każdy z nas jest również pasjonatem dziedziny, którą się zajmuje. Dzięki temu możemy dostarczać naszym klientom najwyższej jakości obsługę zarówno przed sprzedażą, w trakcie jej trwania oraz po sprzedaży.

Pomysłodawczynią i głową całej operacji jest Ola, którą możesz kojarzyć z działalności w Social Mediach pod nazwą Alexeell. Ola jest młodą, kreatywną, pełną energii i pomysłów młodą 20-letnią kobietą, która brnie do przodu jak burza, po nowe produkty, które pojawiają się w sklepie.

Cześć! To ja, Ola, głowa całej operacji!

Możesz zastanawiać się, dlaczego właśnie Po Prostu Naturalnie?

Prowadząc Social Media, zawsze kierowałam się – i nadal kieruję, stwierdzeniem, że to co prawdziwe i naturalne jest Najpiękniejsze. Nie znoszę udawać, zawsze pokazuję jak jest, i za to właśnie Ceni mnie moja społeczność. Zakładając Po Prostu Naturalnie, chciałam żeby było po prostu według moich wartości.

A dlaczego kawa, herbata i zdrowa żywność? Dlatego, że jestem przyszłym dietetykiem i wiem, jak fajny wpływ na zdrowie mają te produkty. A nasza kawa smakowa to nie tylko źródło benefitów dla naszego organizmu, ale także świetna alternatywa dla deseru.. no i sprawia, że w naszym życiu nie ma nudy. Bo przecież kawa smakowa to zupełnie coś nowego!

Staram się też dbać o środowisko, co również przekładam na swoją Firmę!

Mam nadzieję, że nasze produkty Ci zasmakowały, a jeżeli jeszcze nie jesteś w gronie kilku tysięcy klientów, którzy nam zaufali – to serdecznie zapraszam Cię do dołączenia!